ائمه جمعه پارسیان و رودان تغییر خواهند کرد
کد خبر: 4167209
تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷

ائمه جمعه پارسیان و رودان تغییر خواهند کرد

رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان هرمزگان گفت: نماز جمعه هفته جاری رودان و پارسیان همراه با خداحافظی امامان جمعه این شهرستان‌ها خواهد بود.

ائمه جمعه پارسیان و رودان تغییر خواهند کردحجت‌الاسلام والمسلمین احمد فاضل‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا از هرمزگان، با ذکر این نکته که لازمه حرکت صحیح و هدفمند در مسیر تعالی حضور افرادی دلسوز نظام اسلامی و فرهنگ جامعه است، اظهار کرد: نماز جمعه دارای دو بعد است. از یک طرف دارای ارتباط با ولایت است و از طرف دیگر به مردم متصل است.

وی عنوان کرد: ائمه جمعه علاوه بر اینکه اقدام به تبیین سیاست‌های کلی نظام و تبیین اندیشه‌های امامین انقلاب اسلامی می‌کنند، به عنوان نماینده حاکمیت نیز باید رابطه خود با مردم را تقویت کنند تا بتوانند به عنوان حلقه وصل میان مردم و حاکمیت موفق عمل کنند.

رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان هرمزگان، با اشاره به چرخش نخبگانی میان ائمه جمعه، تصریح کرد: در راستای تکمیل چرخه امامت در استان هرمزگان جابجایی دو نفر از ائمه جمعه شهرستان‌های هرمزگان در دستور کار قرار گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین فاضل‌پور، با اشاره به تغییر ائمه جمعه شهرستان‌های پارسیان و رودان، تشریح کرد: نماز جمعه هفته جاری مورخ هفدهم شهریورماه شهرستان‌های رودان و پارسیان همراه با خداحافظی امامان جمعه این شهرستان‌ها خواهد بود.

انتهای پیام
captcha