مذاکره بدون پشتوانه قدرت سیاسی و اجتماعی بی‌فایده است
کد خبر: 4163288
تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۲
امام جمعه هرمز:

مذاکره بدون پشتوانه قدرت سیاسی و اجتماعی بی‌فایده است

حجت‌الاسلام رستاخیز با بیان اینکه دیپلماسی دنیای امروز اختصاص به گفت‌وگو ندارد، گفت: مذاکره بدون پشتوانه قدرت سیاسی و اجتماعی بی‌فایده است امروز ما به خاطر اینکه بر سر منافع خودمان کوتاه نیامدیم غرب در مقابل ملت ایران تعظیم کرد.

حجت الاسلام والمسلمین جعفر رستاخیز امام جمعه هرمزبه گزارش ایکنا از هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر رستاخیز، امام جمعه هرمز امروز،27 مردادماه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته جزیره الشهداء هرمز با اشاره به استقبال و حضور میلیونی ملت ایران اسلامی در پیاده‌روی اربعین حسینی اظهار کرد: با اخلاق، رفتار و عمل خوب سفیران خوبی از جزیره شهدای هرمز در این مراسم میلیونی اربعین حسینی باشید.

امام جمعه هرمز با اشاره به مشکلات درمانی هرمز، افزود: مشکل اصلی بیماران جزیره هرمز آمبولانس دریایی است که دستگاه تهویه ندارد و در مواقع ضروری نمی‌تواند تردد کند و بیمار و همراهانش دچار گرفتاری می‌شوند.

حجت‌الاسلام رستاخیز ادامه داد: در مسئله کوتاهی در جابجایی بیمار مغزی که این چند روز اتفاق افتاد باید دانشگاه علوم پزشکی این مسئله را پیگیری کند و اگر قصوری در کار بوده باید برخورد بشود. چرا وقتی این بیمار از جزیره هرمز اعزام شد حداقل ۴۵دقیقه معطل مانده تا اورژانس زمینی در بندرعباس برای جابجایی این بیمار اقدام کند؟

وی ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی در حرم مطهر احمد بن موسی(ع)  در شیراز، اضافه کرد: طراحان اصلی حادثه تروریستی، شاهچراغ رژیم غاصب صهیونیستی است به وسیله این طراحی به‌دنبال ایجاد درگیری میان ایران و مهاجران افغانی هستند.

امام جمعه هرمز تصریح کرد: قهرمانان اصلی این واقعه تلخ نیروهای داخل حرم بودند که توانستند جلوی گسترش این اتفاق را بگیرند.

حجت‌الاسلام رستاخیز بااشاره به آزادسازی منابع ارزی کشورمان در کشورهای کره جنوبی و عراق اظهار کرد: دیپلماسی دنیای امروز اختصاص به گفت‌وگو ندارد، مذاکره بدون پشتوانه قدرت سیاسی و اجتماعی بی فایده است امروز ما به خاطر اینکه بر سر منافع خودمان کوتاه نیامدیم غرب درمقابل ملت ایران تعظیم کرد.

انتهای پیام
captcha