کد خبر: 4101777
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳

دشمن به دنبال کمرنگ کردن نقش بسیج در تمامی شئون است

رئیس تبلیغات اسلامی بندرلنگه گسترش با تأکید بر ضرورت گسترش تفکر بسیج در جهان، گفت: دشمنان به دنبال کمرنگ کردن نقش بسیج در عرصه‌های فرهنگی، منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای هستند.

حجت الاسلام خلیفاوی رئیس تبلیغات اسلامی بندرلنگه

به گزارش ایکنا از هرمزگان، حجت‌الاسلام علی خلیفاوی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرلنگه، صبح امروز، دوم آذر، در جمع خبرنگاران، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج و رسالت بسیج محدود به ساخت نظامی نمی‌شود و بسیجیان به تناسب موقعیت زمانی با تکیه بر اعتقادات دینی و انقلابی پا به عرصه میدان می‌گذارند و با سعه‌صدر، آگاهی و دانایی از آرمان‌های دینی و انقلابی دفاع می‌کنند.

وی با بیان اینکه در اندیشه امام(ره) بسیج لشکر مخلص خدا و مدرسه عشق است، تصریح کرد: ما معتقدیم اخلاص و عشق دو نشان مهم و ضروری برای بسیجیان است که باید به آن‌ها متمسک شوند تا اجتماع پرشور و شعور و مؤمنانه را رقم بزنند.

خلیفاوی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در نشانه‌های تشکل بسیج، عنوان کرد: بسیج یک حرکت احساسی صرف نیست بلکه متکی بر فهمیدن، دانستن و بصیرت است و گسترده بودن دایره بسیج برای آحاد ملت و جناحی نبودن آن از شاخصه‌های تشکل و نهاد مقدس بسیج است که در سخنان مقام معظم رهبری به آن اشاره شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه اضافه کرد: امروز در منطقه و برخی از نقاط جهان شاهد گسترش تفکر بسیج هستیم. تفکر بسیج باعث ایجاد گروه‌های مردمی در کشورهای عراق، سوریه، یمن، لبنان و… شده است و دشمن از این تفکر هراس دارد و به همین واسطه گسترش تفکر بسیج در جهان بسیار ضروری است.

خلیفاوی در پایان یادآور شد: دشمنان به دنبال کمرنگ کردن نقش بسیج در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، نظامی، منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای هستند که باید به دشمن اعلام کرد که بسیج در مقابل فتنه‌ها ایستادگی کرده است و از فرهنگ ناب اسلام دفاع می‌کند. این بسیج در عرصه سازندگی، محرومیت‌زدایی، انتقال فرهنگ جهاد و شهادت و همه عرصه‌ها نقش بسیار پررنگ، اثرگذار و تاریخ‌ساز داشته است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha