کد خبر: 4057661
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲
استاندار هرمزگان:

امنیت کشور مرهون فداکاری نیروهای جان بر کف نظامی و انتظامی است

استاندار هرمزگان امنیت کشور را مرهون فداکاری نیروهای جان بر کف نظامی و انتظامی دانست و گفت: «شهید احترامی» تنها یکی از شهدایی است که نیروی انتظامی در راه امنیت این نظام اسلامی تقدیم کرده است.

مراسم تشییع پیکر شهید مدافع امنیت در بندرعباس

به گزارش ایکنا از هرمزگان، مهدی دوستی، استاندار هرمزگان، صبح امروز، 27 اردیبهشت‌ماه، در آیین تشییع و تدفین شهید مدافع نظم و امنیت استان، شهید «رضا احترامی»، اظهار کرد: امروز همه ما مردم ایران به این جمع‌بندی رسیده‌ایم که دشمنان این نظام لحظه‌ای در بر هم زدن امنیت ملی و امنیت اقتصادی دریغ و درنگ ندارد.

وی با تأکید بر اینکه نیروهای مسلح کشور به خصوص نیروی انتظامی در کنار مردم هستند و امنیت آنان را با تقدیم جان خود تأمین می‌کنند، افزود: شهید احترامی، یکی از شهدایی است که نیروی انتظامی در راه امنیت این نظام اسلامی تقدیم کرده و این نیرو همواره بهترین فرزندان خود را در طبق اخلاص گذاشته و برای صیانت از مردم و تأمین امنیت آن‌ها تقدیم کرده است.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: پلیس ما مظلوم است و باید این نیرو به امکانات روز مجهز شود چراکه دشمنان نیز این کار را انجام داده‌اند. گام‌هایی در این زمینه برداشته شده و به زودی نتایج آن را به زودی خواهیم دید.

یادآور می‌شود؛ شهید «رضا احترامی» شامگاه یکشنبه، ۲۵ اردیبهشت‌ماه در یک عملیات مقابله با قاچاق سوخت توسط قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :