کد خبر: 4057407
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵

رئیس جدید اداره اوقاف بندرخمیر و فین معرفی شد

آیین تکریم و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرخمیر و فین با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و «رضا محرم‌زاده» به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.  

آیین تکریم و معارفه رئیس اوقاف بندرخمیر و فین

به گزارش ایکنا از هرمزگان، آیین تکریم و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرخمیر و فین، امروز، 26 اردیبهشت‌ماه، با حضور فرماندار شهرستان و معاونین اداره‌کل اوقاف استان در محل فرمانداری بندرخمیر برگزار شد.

میرهاشم خواستار، فرماندار شهرستان بندرخمیر در این آیین ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات رئیس پیشین اوقاف بندرخمیر و همچنین آرزوی موفقیت برای رئیس جدید، اظهار کرد: ان‌شاءالله آقای محرم‌زاده با استفاده از ظرفیت‌هایی که در اختیار دارد بتواند به توسعه و ارتقاء جایگاه وقف در شهرستان کمک کند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) مبنی بر اینکه  «هر جا به نسل جوان اعتماد کردیم و حداقل امکانات را در اختیارش گذاشتیم، پیش رفتیم»، عنوان کرد: جای خوشحالی است که اوقاف هرمزگان نیز برای پیشبرد اهداف خود از نیروهای جوان حمایت می‌کند.

رضا محرم زاده، رئیس جدید اداره اوقاف بندرخمیر و فین نیز در این آیین بیان کرد: همه ما سربازان کوچک ولایت بوده و برای خدمت به میدان آمده‌ایم، امیدوارم همکارانم دست من را نیز گرفته و در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم بندرخمیر و فین یاری‌ام کنند.

یادآور می‌شود؛ در پایان این مراسم از زحمات و تلاش‌های «حسین صفری» رئیس سابق اداره اوقاف بندرخمیر و فین تجلیل به عمل آمد و «رضا محرم‌زاده» به‌عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :