کد خبر: 4004294
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹
معاون بهره‌وری اقتصادی اوقاف و امور خیریه هرمزگان از بهره‌برداری پروژه موقوفه «شریفه بنت آغاحسین» معروف به مبارزان 5 به مناسبت دهه وقف خبر داد.

اسلام نظرنژاد، معاون بهره‌وری اقتصادی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان، در گفت‌وگو با ایکنا، اظهار کرد: در نهمین روز از دهه وقف پروژه موقوفه «شریفه بنت آغاحسین» معروف به مبارزان 5  با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، فرماندار بندرعباس و مدیرکل اوقاف استان بهره‌برداری می‌شود.

وی افزود: پروژه مبارزان 5  با کاربری مسکونی شامل 6 طبقه با عرصه 300 متر و اعیان هزار و 440 متر است. ارزش ساخت این پروژه حدود 9 میلیارد تومان و ارزش کل پروژه حدود 20 میلیارد تومان برآورد شده و در حال بهره‌برداری است.

معاون بهره‌وری اقتصادی اوقاف و امور خیریه هرمزگان تصریح کرد: هم‌اکنون 4 پروژه آماده افتتاح در دهه وقف داریم که مجموعاً هزار و 220 متر مساحت و 2 هزار و 80 متر اعیان داشته و هزینه این پروژه‌ها بیش از 9 میلیارد تومان و ارزش آن‌ها بیش از 22 میلیارد تومان است.

نظرنژاد در پایان یادآور شد: در حال حاضر اداره‌کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان در سطح استان 7 پروژه در حال اجرا، 3 پروژه در حال مزایده و عقد قرارداد، 4 پروژه در انتظار اخذ مجوز از سازمان اوقاف و 7 پروژه در حال امکان‌سنجی برای اخذ مجوز دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: