کد خبر: 3969258
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸
استاندار هرمزگان با بیان اینکه متأسفانه شیوع ویروس کرونا مردم را از برگزاری و حضور در مراسم باشکوه شب‌های قدر محروم کرد، گفت: نیازهای معنوی جامعه ایجاب می‌کند که با بهتر شدن شرایط کرونایی، این مراسم باشکوه‌تر از همیشه برگزار شود.

فریدون همتی، استاندار هرمزگان، در گفت‌وگو با ایکنا، اظهار کرد: امیدوارم خداوند متعال به همه مؤمنان توفیق دهد تا در مراسم شب‌های قدر که انجام هر عمل نیکی در آن از هزار ماه ارزش بیشتری دارد، حضور داشته و اعمال توصیه شده این شب‌ها را به‌جا آورند و خداوند متعال تقدیر همه مؤمنان را به نیک‌ترین شکل، رقم زند.

وی افزود: متأسفانه شیوع ویروس کرونا همه مردم را از برگزاری و حضور در مراسم باشکوه شب‌های قدر محروم کرد. البته در برخی مساجد و بقاع متبرکه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و زمان کمتر از 2 ساعت و تعداد محدود، این مراسم برگزار می‌شود اما نیازهای معنوی جامعه ایجاب می‌کند که با بهتر شدن شرایط کرونایی، این مراسم را باشکوه‌تر از همیشه برگزار کنند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: یکی از دعاهایی که در این شب‌ها نباید فراموش کنیم و ان‌شاءالله کارساز باشد و مورد اجابت حق‌تعالی قرار گیرد، ریشه‌کن شدن ویروس منحوس کرونا است تا مردم به شرایط زندگی گذشته و به‌جا آوردن صله‌رحم و مراسمات و گردهمایی‌های مذهبی و معنوی بازگردند.

همتی با اشاره به اینکه در این شب‌ها دعا کنیم خداوند به مسئولین برای تأمین واکسن مؤثر برای همه مردم، توفیق عطا کند تا شاهد از بین رفتن این ویروس باشیم، عنوان کرد: در این برهه زمانی، مهم‌ترین و کارسازترین واکسن، رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

وی در پایان یادآور شد: امیدواریم به برکت این روزها و شب‌های مبارک، هم دعای مردم مستجاب شود و هم مردم روحیه پیدا کنند با رعایت بیشتر پروتکل‌ها، مبارزه جدی و نتیجه بخشی علیه کرونا داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: