کد خبر: 3962023
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۴
مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه هرمزگان گفت: با توجه به اعلام ستاد ملی کرونا، نماز جمعه این هفته در شهرستان‌های بندرعباس و بندرخمیر لغو شده اما در سایر شهر‌های استان اقامه می‌شود.

به گزارش ایکنا از هرمزگان، به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان، حجت‌الاسلام آصف باصره، مدیر این نهاد، اظهار کرد: بنا بر اعلام ستاد ملی کرونا، نماز عبادی - سیاسی جمعه این هفته در شهرستان‌های بندرعباس و بندرخمیر که در وضعیت نارنجی قرار گرفته‌اند لغو شده اما در سایر شهرهای استان با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: مؤمنان نمازگزار در شهرهایی که نماز جمعه در آن اقامه می‌شود، به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در خانه وضو بگیرند و ماسک، مهر و سجاده شخصی به همراه داشته باشند، بانوان نیز از چادر نماز مخصوص خود استفاده کنند.

مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه هرمزگان تصریح کرد: نمازگزاران فرزندان خردسال خود را به همراه نیاورند و افراد سالخورده نیز برای حفظ سلامتی خود از آمدن به محل برگزاری نماز در روز جمعه خودداری کنند. همچنین تقاضا می‌شود قبل و بعد از نماز، از دست دادن به یکدیگر خودداری کرده و در صورت مشاهده علائم بیماری از حضور در مسجد بپرهیزند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: