کد خبر: 3900931
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به ضرورت رعایت نکات بهداشتی از شهروندان درخواست می‌شود در روزهای پایانی ماه رمضان و روز عید فطر از آمدن به آرامستان خودداری کنند.

به گزارش ایکنا از هرمزگان، به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس، علیرضا بهمن‌نژاد، رئیس این سازمان با اشاره به لزوم مشارکت مردم برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: از همشهریان می‌خواهیم با توجه به آمارهای اعلام‌شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان مبنی‌ بر افزایش ابتلای افراد به بیماری کرونا در شهرستان بندرعباس، برای جلوگیری از شیوع این ویروس از حضور در بهشت‌زهرا(س) و ایجاد تجمع در روزهای پایانی ماه رمضان و روز عید فطر خودداری کنند.

وی با تأکید بر اینکه امورات دفن اموات مبتلا به بیماری کرونا در آرامستان بندرعباس انجام می‌شود، افزود: با توجه به انجام امورات غسل و دفن اموات کرونایی و بیماری‌های خاص و حاد تنفسی در آرامستان برای پیشگیری از گسترش این بیماری خطرناک محدودیت‌هایی برای حضور شهروندان ایجاد شده است.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس افزود: در راستای حفظ سلامت مردم لازم است برای تشییع اموات تنها اعضای نزدیک خانواده متوفی در بهشت‌زهرا(س) حضور یابند و همچنین از پخش هرگونه مواد خوراکی به‌عنوان خیرات در آرامستان خودداری شود.

بهمن‌نژاد با قدردانی از مردم بندرعباس جهت مشارکت خوب در مقابله با ویروس کرونا، گفت: امیدوارم همان‌طور که شهروندان هم‌زمان با عید نوروز از حضور و تجمع در آرامستان بندرعباس خودداری کردند، بار دیگر در عید فطر همکاری خوبی در این زمینه داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: