کد خبر: 3900916
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
رئیس‌کل دادگستری هرمزگان گفت: در  آستانه عید فطر ۶۰۰ بسته کمک معیشتی توسط قضات و کارکنان دادگستری استان تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش ایکنا از هرمزگان، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان، علی صالحی، رئیس‌کل این نهاد از اجرای مرحله دوم طرح مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه با مشارکت قضات و کارکنان دستگاه قضایی استان خبر داد.

وی اظهار کرد: در آستانه عید سعید فطر، قضات و کارکنان دادگستری استان هرمزگان در لبیک به اوامر و منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در قالب طرح مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه با تهیه و توزیع ۶۰۰ بسته معیشتی در مجموع به ارزش یک میلیارد و 800 میلیون ریال در این اقدام خداپسندانه مشارکت کردند.

رئیس‌کل دادگستری هرمزگان با بیان اینکه این بسته‌های حمایتی شامل ۱۰ قلم کالا با ارزش هر بسته ۳ میلیون ریال است، افزود: گروه‌های هدف برای دریافت بسته‌های کمک معیشتی شناسایی شده‌اند و تلاش می‌شود که این کمک‌ها در اختیار نیازمندان واقعی و افرادی که در شرایط کنونی و با وجود بیماری کرونا آسیب‌های بیشتری دیده‌اند، قرار گیرد.

صالحی تصریح کرد: پیش‌ از این و در مرحله اول طرح کمک‌های مؤمنانه نیز کارکنان دستگاه قضایی استان طی هفته گذشته ۴۰۰ بسته معیشتی در مجموع به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال تهیه و بین خانواده زندانیان نیازمند توزیع کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: