کد خبر: 3822334
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
گروه معارف ــ نشست هم‌اندیشی مبلغان فرهیخته با هدف بررسی شیوه‌های تبلیغ و روش ایجاد جبهه تبلیغی انقلاب اسلامی با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش ایکنا از هرمزگان، حجت‌الاسلام علی‌اکبر انصاری‌راد، مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان، امروز سه‌شنبه ۴ تیرماه در نشست هم‌اندیشی مبلغان فرهیخته که با هدف بررسی شیوه‌های تبلیغ و روش ایجاد جبهه تبلیغی انقلاب اسلامی در سالن کنفرانس اداره‌کل تبلیغات اسلامی هرمزگان برگزار شد گفت: با توجه به اینکه در هفته تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی قرار داریم مقرر شد نشست هم‌اندیشی با مبلغان و مروج‌های فرهنگ دینی برگزار کنیم و در این نشست به تبیین و تشریح راهکار‌های مناسب جهت تحقق اهداف فرهنگی دینی در استان ارائه دهیم.
وی افزود: با توجه به شرایط حساس کنونی، باید در مسیر ترویج و توسعه فرهنگ دینی در جامعه تلاش کنیم و از همه امکانات  در اختیار برای رشد و گسترش فرهنگ دینی بهره ببریم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان ادامه داد: در این مسیر باید از دو روش سنتی و نوین بهره ببریم و هر دو در کنار هم مؤثر خواهد بود.
حجت‌الاسلام انصاری‌راد بیان کرد: فراهم نبودن زیرساخت لازم برای استقرار مبلغان در روستا‌ها یکی از مشکلات اساسی در این مسیر است و در استان هرمزگان کمبود ۷۰ باب خانه عالم احساس می‌شود.
وی از شناسایی ۱۶۰۰ هیئت مذهبی و فعالیت آنان بر اساس مجوز صادره از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان خبر داد و ابراز کرد: همچنین مداحان و ذاکرین اهل‌ بیت(ع) نیز شناسایی و ساماندهی شده‌اند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان در پایان با اشاره به واسپاری امور به بخش مردمی گفت: رویکرد جدید سازمان تبلیغات اسلامی بهره‌مندی از نظرات و پیشنهاد‌های نخبگان و اندیشمندان است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: