کد خبر: 3821300
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
گروه فرهنگی ــ رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم گفت: مهم‌ترین هدف این نهاد مقدس نشر و گسترش و تعمیق فرهنگ دینی و در جامعه است و فعالان تبلیغات اسلامی با تمام توان در حال انجام این رسالت هستند.

به گزارش ایکنا از هرمزگان، حجت‌الاسلام احمد غلامی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم، به‌مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی به‌فرمان امام خمینی(ره)، شنبه ۱ تیرماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این نهاد با هدف اعتلای فرهنگ نغز و پربار اسلامی و تبلور حیات معنوی و تبیین و ترویج شاخص‌های اعتقادی فعال شد.
وی با اشاره به نقش سازمان تبلیغات اسلامی افزود: این سازمان یک‌نهاد پربرکت در جامعه است که همه فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی حول محور این سازمان اجرا می‌شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم تصریح کرد: نقش سازمان تبلیغات اسلامی در جامعه بسیار مهم و تأثیرگذار است و این نهاد برخاسته از دین توانسته است در همه زمینه‌ها حضورداشته باشد و نیاز‌های دینی جامعه و به‌ویژه شبهات جوانان را برطرف کند.
غلامی با بیان این‌که فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی تاکنون اثرات و کارکرد‌های زیادی در جامعه داشته است، افزود: در حال حاضر نیز مهم‌ترین هدف این نهاد مقدس نشر و گسترش و تعمیق فرهنگ دینی و قرآنی در جامعه است و فعالان تبلیغات اسلامی با تمام توان در حال انجام این رسالت هستند.
وی در پایان گفت: تبلیغ و رساندن پیام وحی به عمق جان انسان‌ها و هدایت آنان به‌سوی ارزش‌های الهی و جاودان، از آشکارترین رسالت‌های انبیای الهی بوده و امروزه بر دوش مبلغان و روحانیان است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: