کد خبر: 3317042
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۷
گروه هنر: سرپرست نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی جزیره هرمز گفت: به‌مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، طی برنامه‌ای ضمن دیدار با خانواده هنرمندان جزیره، با اهدای هدایایی از زحمات ایشان تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قران(ایکنا) از هرمزگان، مهدی سلامتی، سرپرست نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی جزیره هرمز دیروز، 31 خردادماه در جمع خبرنگاران ضمن تأکید بر اهمیت ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: این ماه فرصت مناسبی برای به‌جا آوردن امر مهم و حسنه صله ارحام است و بر همین اساس در ابتدای رمضان با پنج خانواده فرهنگ و هنر دیدار و هدایایی نیز به ایشان قدیم شد.
وی اضافه کرد: این سنت ارزشمند در تمام ایام ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت و سعی خواهد شد از اکثریت خانواده هنرمندان دیدار صورت گیرد.
سرپرست نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی جزیره هرمز یادآور شد: از محسنات این اقدام علاوه بر ثواب آن باعث آشنایی از وضعیت معیشت هنرمندان خواهد بود.
سلامتی اظهار کرد: متأسفانه وضعیت بسیاری از هنرمندان جزیره هرمز چندان رضایت‌بخش نیست و فعالیت هنری و فرهنگی بیشتر به‌عنوان یک علاقه محسوب می‌شود و درآمدزایی خاصی ندارد و هنرمندان مجبورند برای تهیه مخارج زندگی به کارهای سخت و طاقت فرسا با در آمد کم روی آورند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: